Previous Next

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
Na majstrovstvách sveta mužov v rumunskom meste Kluž sa prezentovalo z 20 prihlásených krajín celkovo 18 (chýbali India a Gruzínsko). Hralo sa už tradične v troch disciplínach, v ktorých naši reprezentanti obsadili výborné druhé miesta! Chýbala už  len "povestná čerešnička ..." Škoda, lebo najmä v singloch (L. Stupák) aj dvojiciach (J. Brutovský, J. Kilík, L. Stupák) chýbalo k tomu veľmi málo. Bohužiaľ, šťastena priala súperovi.
Konečné poradie:
Jednotlivci: 1. ČR, 2. SR, 3. Švajčiarsko, 4. Francúzsko, 5. Maďarsko
Dvojice: 1. ČR, 2. SR, 3. Rumunsko, 4. Južná Kórea, 5. Francúzsko
Trojice: 1. ČR, 2. SR, 3. Rumunsko, 4. Južná Kórea, 5. Francúzsko
Všetky výsledky sú na: http://bit.ly/futnet-cluj-2018
Previous Next

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

V dňoch 2-4.11.2018 sa uskutočnilo prvé reprezentačné sústredenie a 11.11.2018 sa uskutočnilo druhé reprezentačné sústredenie. Na druhom reprezentačnom sústredení sa určila nominácia na blížiace sa MS v Rumunsku.

Nominovaní hráči: Ján Brutovský, Ladislav Stupák, Ján Kilík, Silven Galus, Igor Hulín, Milan Černota.

Náhradníci : Lukáš Gabák, Branislav Belko

Poďakovanie patrí Miroslavovi Kováčovi , ktorý nám pripravil vynikajúce podmienky počas trojdňového sústredenia v Martine.

Previous Next

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

Pozvánka a informácie o najdôležitejšom tohoročnom medzinárodnom podujatí - Majstrovstvách sveta mužov, ktoré sa uskutočnia v rumunskom meste Kluž v dňoch 16.-18. novembra. Chýbať na tomto šampionáte nebudú ani naši reprezentanti a to napriek tomu, že SNA nedostala od ministerstva školstva na svoju činnosť ani jedno EURo !!!  Majstrovstvách sveta mužov

 

Previous Next

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

Tento víkend sa konalo druhé reprezentačné sústredenie mužov, ktoré bolo zároveň nominačné na blížiace sa MS. Sústredenia sa zúčastnilo 12 hráčov, z ktorých 7 hráčov bolo nominovaných na MS.

Tréner M. Mihok nominoval:

  • singel - Lukáš Gabák (ŠK Laborec Humenné)
  • dvojice - Ján Brutovský, Ladislav Stupák (obaja NK Climax Vsetín), Ján Kilík(TJ Spartak Čelákovice)
  • trojice - Ján Brutovský, Ladislav Stupák, Silven Galus  (všetci NK Climax Vsetín), Milan Černota (NK Revúca), Igor Hulín (KAC Košice)

ako náhradníkov: singel - Marek Hulín (KAC Košice), dvojice/trojice - Branislav Belko (NK Climax Vsetín), trojice - Lukáš Bezeg (NK 99 Trebišov).

Previous Next

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

REPREZENTÁCIA MUŽOV 2016 - širšia nominácia

p.č. meno a priezvisko klub
1. Silven GALUS NK CLIMAX Vsetín
2. Igor HULÍN KAC Jednota Košice
3. Marek HULÍN KAC Jednota Košice
4. Jakub SILÁDI KAC Jednota Košice
5. Milan ČERNOTA NK Revúca
6. Peter KOZLÍK NK Revúca
7. Maroš KUBICA NK 99 Trebišov
8. Lukáš BEZEG NK 99 Trebišov
9. Ladislav DANKO NK 99 Trebišov
10. Rastislav TABAKA ŠK Laborec Humenné
11. Peter ULIČNÝ NK Zalužice
12. Matúš DAVIN NK Sliač
13. Martin SOROKAČ NK Sliač
14. Ján BRUTOVSKÝ NK CLIMAX Vsetín
15. Ladislav STUPÁK NK CLIMAX Vsetín
16. Branislav BELKO NK CLIMAX Vsetín
17. Ján KILÍK ml. TJ Spartak Čelákovice
18. Michal BERTKO MNK SDS EXMOST Modřice

hlavný tréner: Marián MIHOK , asistenti trénera: Ján KILÍK st., Lukáš GABÁK

 

PROGRAM:

  • Prvé reprezentačné sústredenie

dátum:

čas:

miesto:

26.8.-27.8.2016

začiatok 26.8. o 17.00 hod.

Zalužice

28.8.2016

ukončenie o 16.00 hod.

Zemplínska Šírava

 

  • Tréningy

dátum:

čas:

miesto:

7.9.2016

od 18.00 do 20.30 hod.

Zalužice

14.9.2016

od 18.00 do 20.00 hod.

Košice

21.9.2016

od 18.00 do 20.30 hod.

Humenné

28.9.2016

od 18.00 do 20.00 hod.

Košice

5.10.2016

od 19.00 do 21.00 hod.

Trebišov

12.10.2016

od 18.00 do 20.30 hod.

Zalužice

19.10.2016

od 18.00 do 20.00 hod.

Košice

26.10.2016

od 18.00 do 20.00 hod.

Košice

 

  • Druhé reprezentačné sústredenie

dátum:

čas:

miesto:

 

4.11.-6.11.2016

začiatok 4.11.o 17.30 hod.

ukončenie 6.11.o 14.00 hod.

 

Humenné

 

  • Tréningy

dátum:

čas:

miesto:

9.11.2016

od 18.00 do 20.00 hod.

Košice

12.11.2016

od do hod.

Humenné

 

  • MS 2016

dátum:

čas:

miesto:

 

17.11.-21.11.2016

odchod 17.11.o  hod.

príchod 21.11.o  hod.

 

Brno