Vážení členovia výkonného výboru, kontrolnej komisie, predstavitelia klubov organizovaných v SNA a aj tí, ktorí o členstve ešte len uvažujete!

Keďže je začiatok roka, tak v prvom rade prijmite moje blahoželanie k novému roku – veľa zdravia, šťastia, rodinnej aj pracovnej pohody a naplnenie nohejbalových prianí a túžob.
Teraz už niekoľko informácii z nášho športového „života“. Pred necelými dvoma mesiacmi – presne 16.-18.11.2018 sa v rumunskom meste Kluž uskutočnili majstrovstvá sveta mužov. Bol to veľký športový sviatok pre všetkých nohejbalistov. Aké výsledky sme dosiahli, je známe. Či teraz dosiahnuté výsledky naplnili alebo nenaplnili naše očakávania, tak aj o tom by sme sa mali rozprávať na konferencii SNA. Hodnotiť by sme mali nielen najvýznamnejšie podujatie, ale vlastne celý nohejbalový rok.

vážení priatelia nohejbalu,
pozývame vás na tradičný Silvestrovský turnaj - podrobnosti v prílohe
zatiaľ evidujem 6 družstiev /uzavriem 25.12./ - predbežne v rozpise

všetkým prajem príjemné prežitie Vianočných sviatkov a aby ste pod stromčekom našli všetko čo ste si napísali...

Ján Kristeľ

8.12.2018 - 4.kolo výsledky XXIII.ZNL Dobrá Niva ...
B.Bystrica : Sokol 2 : 3 /11:9, 11:9,10:12, 2:11, 8:11
 - B.Bystrica so Sokolom vyhrala prvé dva sety v teťom sa to lámalo v kocovke potom už hral prím Sokol
Sokol : ZE-KOP 2 : 3 /12:10, 5:11,12:14, 9:11, 11:8
- Sokol nezvládol koncovky 3. a 4.setu a tak ZE-KOP zaknihoval prvé body a víťazstvo
B.Bystrica : Patrioti 2 : 3 /7:11, 13:11, 4:11, 12:10, 3:11
Patrioti : ZE-KOP 3 : 2 /11:9, 11:9, 11:4, 8:11, 9:11
 - Patrioti hrali čo potrebovali k víťazstvám a prestriedali aj lavičku - čo ich stálo vždy dva sety

Výsledky turnaja "Senior 55+", ktorý sa konal 29.12. v Diakovej pri Martine: 1. NK Vrakuňa, 2. NK Svit, 3. Vlčnov (ČR), 4. NK Žilina. Na podujatí sa zúčastnilo spolu 9 mužstiev "starších pánov".