V zmysle vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, nariaďuje nasledovné opatrenie:

Podľa § 48 ods. 4 písm. d) zákona č. 355/2007 Z. z. sa všetkým fyzickým osobám, fyzickým osobám – podnikateľom a právnickým osobám zakazuje organizovať a usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, spoločenskej či inej povahy.

Termín: od 10.03.2020 do 23.03.2020

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky http://www.uvzsr.sk/

Vyhláška : http://www.uvzsr.sk/docs/info/covid19/

Rozhodnutie: Rozhodnutie_zakaz_hromadneho_podujatia_verejna_vyhlaska09_03.pdf

Výsledky  Prešovskej nohejbalovej ligy.

Peter Verdon

Ten požiar koncom roku spôsobil že sme neodohrali stretnutia 5. hracieho dňa. Aby sme nemenili termíny pre jednotlivé družstvá, odohráme ho až na konci súťaže. Preto máme výsledky zo 6. hracieho dňa ale tabuľku po 5. odohraných dňoch.

Na základe nariadenia ústredného krízového štábu Slovenskej republiky, ktorý od 10. marca oficiálne zakázal organizovanie športových, kultúrnych aj verejných podujatí na celom území štátu sú nadchádzajúce podujatia (SP juniorov - 14.03. a prvé kolo SNL mužov skupina východ - 21.03.) odložené.

VV SNA

Ing. Štefan Dunaj

14.12.2019 sa uskutočnilo v športovom centre v Diakovej 3. Kolo nohejbalovej ligy .

V tento hrací deň bolo rozlosovanie nasadenia jednotlivých družstiev do skupín faktorom, ktorý ovplyvnil hracie taktiky jednotlivých mužstiev.

Väčšina favoritov bola v bojoch v základných skupinách vylosovaná do jednej skupiny, okrem Necpál čo pri krátkom nesústredení podcenilo družstvo Kysúc a prehralo s družstvom Žabokriek, škoda len, že Žabokrekom potom neprial výsledok  postupového kľúča a nakoniec nepostúpili do záverečných bojov. Takticky dobre zahralo družstvo Europartsu s kapitánom J.Dolníkom, ktorí sa sústredili na zápas s Ružomberkom, ktorý vo vzájomnom súboji vyhrali a ktorý im zabezpečil postup zo skupiny.

Prečo sa stať členom SNA? V skratke sa to dá zhrnúť takto – môžete ušetriť na nohejbalovom vybavení a štartovnom v súťažiach, zapojiť sa do technických i športových aspektov nohejbalového života, meniť a zlepšovať to, čo považujete za potrebné. A hlavne prispieť k tomu, aby sa slovenský nohejbal ďalej rozvíjal a aby sa jeho úspechom a tradícii dostalo náležitého spoločenského uznania. Niektoré konkrétne výhody členstva v SNA si môžete pozrieť v ... pdf

pdf.pngInformcie o členstve v SNA-1.pdf

výsledky 3.kola ZNL na Dobrej Nive:
Patrioti Žabokreky 11:7 15:14 11:5 11:13 11:9 4 : 1 59 : 48
Žabokreky B.Bystrica 11:13 7:11 4:11 7:11 10:12 0 : 5 39 : 58
B.Bystrica Patrioti 12:14 11:13 7:11 11:6 11:8 2 : 3 52 : 52
Žabokreky ZE-KOP 4:11 10:12 3:11 6:11 3:11 0 : 5 26 : 56
ZE-KOP Patrioti 6:11 8:11 5:11 8:11 11:6 1 : 4 38 : 50
Patrioti si postrážili svoje body a hrali to čo potrebovali/3 víťazstvá
B.Bystrica a ZE-KOP si pripísali po jednom víťazstve aj prehre
Žabokreky zatiaľ čakajú na prvé body - dnes sa im však príliš nedarilo/3 prehry