V Dobrej Nive sa na 29. ročníku Silvestrovského turnaja zišlo 6 družstiev

V mene svojom a aj za SNA chcem vyzvať všetkých ktorí hrajú pod SNA a majú podlžnosti voči SNA(včetne mňa) aby si ch neodkladne "vyrovnali" a zároveň sa nám rozbiehajú súťaže takže je "načase" dať sa dokopy a prihlásiť sa.
Pokiaľ poznáte vo svojom okolí hráčov resp. kluby ktoré by "v strede a na západe" mali záujem o účasť v súťažiach SNA prosím nech ma kontaktujú resp. niekoho zo SNA - radi ich u v našich súťažiach privítame v Dobrej Nive sa na 29. ročníku Silvestrovského turnaja zišlo 6 družstiev ktoré si schuti zahrali  poslednýkrát v roku 2017 a dôstojne sa tak rozlúčili so starým rokom.
Najviac sa darilo družstvu Sliač/Davin, Panica, Gunár/ ktoré stratilo len jeden set s druhým Ružomberkom, tretie bolo družstvo Patrioti D. Niva 2017

V Novom roku prajem v mene nášho NK Dobrá Niva nech sa vám vydarí a splnia predsavzatia ktoré očakávate

Ján Kristeľ

Partner