Finále SNL mužov

Finále Slovenskej nohejbalovej ligy mužov pre rok 2017 sa uskutoční v sobotu 14. októbra v telocvični ZŠsMŠ Zalužice. Usporiadateľom podujatia bude z poverenia Slovenskej nohejbalovej asociácie Nohejbalový klub Zalužice. Odohrajú sa dve stretnutia. O tretie miesto sa stretne domáci NK Zalužice a ŠK Laborec Humenné (začiatok o 10,00 hodine) a o prvé miesto budú hrať KAC Jednota Košice a NK Sliač (o 12,00 hodine). O zložení dvojíc sa rozhodlo v sobotu 7.10., kedy boli na programe semifinálové stretnutia. V obidvoch stretnutiach zvíťazili domáce mužstvá - KAC Košice (víťaz SNL sk. východ) porazil ŠK Humenné 4:0 a NK Sliač (víťaz SNL sk. stred) zvíťazil nad NK Zalužice 4:1.

Partner

Hosting a stránku, prevádzkuje, zabezpečuje www.oknet.sk

Kto je online

Práve tu je 68 návštevníkov a žiadni členovia on-line