10. ročník humenského turnaja v nohejbale trojíc

Túto sobotu sa konal už 10. ročník humenského turnaja v nohejbale trojíc, kde sa za účasti 7 družstiev najviac darilo domácim, keď sa do finále prebojovali oba domáce celky s úspešnejším koncom pre ŠK Laborec Humenné B a v zápase o 3. miesto si možno trošku prekvapujúco poradili SR - juniori s NK Zalužice.

Konečné poradie: 1. ŠK Laborec Humenné B (L. Gabák, M. Ferčák, I. Melničák)

2. ŠK Laborec Humenné A (R. Tabaka, G. Horvat, M. Mihok, V. Vasilko)

3. SR - juniori (J. Baka, S. Novák, M. Jakub)

4. NK Zalužice (P. Uičný, L. Apiar, D. Rimko, G. Viňanský)