1.SNL východ 2017 - 7.kolo

Minulý týždeň sa podarilo odohrať kompletné 7.kolo, v ktorom najprv vo štvrtok možno trošku prekvapujúco vyhral NK 99 Trebišov na pôde NK Revúca 3:4, kde zabrala najmä druhá dvojka hostí (J. Kristeľ a M. Varga), keď sa im podarilo poraziť aj prvú dvojicu domácich(M. Černotu a P. Kozlíka). V druhom štvrtkovom zápase potvrdili humenčania rolu favorita, keď vyhrali v Belej n/Cirochou 1:6, hoci samotný priebeh zápasu bol vyrovnaný. V poslednom zápase 7.kola si poradil líder 1.SNL východ KAC Košice, hoci nastúpil bez svojich dvoch kľúčových hráčov(B. Belka a I. Hulína) s NK Zalužice 5:2.

Pred letnou prestávkou sa ešte odohrá 8.kolo a dohrávky medzi NK 99 Trebišov - NK Revúca, NK Slovan Belá n/Cirochou - NK Revúca a NK Slovan Belá n/Cirochou - KAC Jednota Košice.

Partner

Hosting a stránku, prevádzkuje, zabezpečuje www.oknet.sk

Kto je online

Práve tu je 67 návštevníkov a žiadni členovia on-line