V sobotu 5.8. sa v Belej nad Cirochou uskutočnil turnaj trojíc FUTNET CUP. Zúčastnilo sa ho 8 družstiev.

Konečné poradie:

1. miesto Juniori SR (B. Belko, M. Prachár, S. Kozák)

2. miesto Nk Zalužice

3. miesto Šk Humenné

Správa z turnaja Košice OPEN 2017 - FUTNET CUP, ktorý sa uskutočnil 15.7.2017 v Košiciach najmä za podory Slovenskej nohejbalovej asociácie.

Poradie :

1. Košice (J. Brutovský, L.Stupák, M.Greško)

2. Reklama MH (L.Budkai, J.Siladi, B.Belko)

3.KAC Jednota Košice A (M.Hulín, I.Hulín, S.Gálus)

4.TJ Sokol Příšovice (M.Líbal, T.Andris, L.Oborník)

Propozície - Turnaje - Domáce

V sobotu 8. júla sa uskutočnil v Trebišove už 12. ročník Trebišovského turnaja trojíc. Zúčastnilo sa ho 7 družstiev, ktoré hrali systémom každý s každým na dva hrané sety. Víťazstvo si zaslúžene odniesli hráči NK Zalužice (Miroslav Frič, Lukáš Apiar, Dávid Rimko), pred juniormi SR (Samuel Novák, Dominik Frič, Martin Jakub) a domácou trojicou NK´99 (Ladislav Danko, Miroslav Hepka, Robert Stanko). Ďalšie poradie: 4. TJ Belá n/Cir., 5. NK Zalužice B, 6. Veľké Kapušany, 7. ženy SR.

Týmto pozývame všetkých priaznivcov nohejbalu na XXI. ročník nohejbalového turnaja pod názvom MEMORIÁL, ktorý sa uskutoční 29.8.2017 na ihriskách Vojenskej zotavovne (hotel Grant) na Zemplínskej šírave, časť Kaluža.  Propozície - Turnaje - Domáce

Túto sobotu sa konal už 10. ročník humenského turnaja v nohejbale trojíc, kde sa za účasti 7 družstiev najviac darilo domácim, keď sa do finále prebojovali oba domáce celky s úspešnejším koncom pre ŠK Laborec Humenné B a v zápase o 3. miesto si možno trošku prekvapujúco poradili SR - juniori s NK Zalužice.

Konečné poradie: 1. ŠK Laborec Humenné B (L. Gabák, M. Ferčák, I. Melničák)

2. ŠK Laborec Humenné A (R. Tabaka, G. Horvat, M. Mihok, V. Vasilko)

3. SR - juniori (J. Baka, S. Novák, M. Jakub)

4. NK Zalužice (P. Uičný, L. Apiar, D. Rimko, G. Viňanský)