Previous Next

Vianočný turnaj v nohejbale mužov trojíc.

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Dňa 27.12.2019 pokračovali martinskí nohejbalisti v príprave na ďalšie kolo ligy, ktorá bude pokračovať 18.januára 2020, organizovaním tradičného Vianočného turnaja v športovej hale v Diakovej.

Turnaja sa zúčastnilo celkom 7 mužstiev bez kategorizácie veku a výkonnosti.

Favoritmi na popredné priečky boli domáci- družstvo SPORT SERVICE, minuloročný víťaz ligy- Adamovské Kochanovce a posilnené družstvo EUROPARTSU.

Treba uviesť, že termín a obsadenie turnaja boli predurčené na pekné súboje a smeče bez tlaku na potrebu získať tak potrebné body do tabuľky o celkové víťazstvo a bolo priamo cítiť priateľskú atmosféru a sviatočnú pohodu.

Družstvá bojovali v súbojoch „každý s každým“ na dva hrané sety, čo bolo maximálne spravodlivé ale aj náročné na sústredenie sa na jednotlivé súboje. Nakoniec vďaka vyrovnaným súbojom zvíťazilo družstvo z Adamovských Kochanoviec, pred „prekvapením“ turnaja- družstvom z Ružomberka a tretie pomyselné miesto „na bedni“ si vybojovalo o jednu loptu družstvo EUROPARTSu pre domácim SPORT SERVICe.

Príjemným prekvapením bolo družstvo z Banskej Bystrice, ktoré malo v mužstve jednu hráčku- reprezentantku Slovenska z nedávnych majstrovstiev sveta v Michalovciach. Svoju silu ukázalo aj družstvo zo Slovenskej Lupče ale aj skoro domáce družstvo Žabokriek, kým sa im nezranil kľúčový hráč Michal Bartoš.

Podstatné na akcii bolo stretnúť sa, využiť sviatočný čas na šport a stretnutia s priateľmi a ukázať aktívnu formu oddychu.

S pozdravom

organizátor turnaja

Ing.Miroslav Kováč