Silvester 2018 - nohejbalový turnaj D.Niva

v Dobrej Nive sa na tradičnom 30. ročníku Silvestrovského turnaja zišlo 6 družstiev ktoré si schuti zahrali  každý s každým poslednýkrát v roku 2018 a dôstojne sa tak rozlúčili so starým rokom.
Aj keď tento turnaj je považovaný za skôr "priateľský",  v telocvični ZŠ pri zápasoch nikto nikomu nič zadarmo nedaroval a tak sme mohli vidieť vyrovnané súboje o prvé miesto Ružomberka so Sliačom v ktorých dokonca nerozhodli ani lopty zo vzájomného zápasu, takže o celkovom víťazstve nakoniec rozhodli "lepšie" lopty RK z celkovej tabuľky.
Na treťom mieste skončili domáci Patrioti a aj keď sa im podarilo uchmatnúť bod Sliaču, stratili ich zas v súbojoch so Sokolom a ZE-KOP-om, takže aj to svedčí o vyrovnanosti turnaja kde do poslednej chvíle nebolo nič isté a minimálne dva body získalo každé z družstiev
Tabuľka resp. podrobné zápasy v prílohe
TOP hráči turnaja alebo All stars:
Martin Kozár/RK
Matúš Davin/Sliač