11.ročník humenského turnaja v nohejbale trojíc (dvojíc)

Túto sobotu sa odohral už 11. ročník humenského turnaja v nohejbale trojíc a prvý krát aj dvojíc. Hralo sa na antukových ihriskách za pomerne chladného a veterného počasia, takže to všetci hráči mali trošku zložitejšie.
Aj napriek tomu boli niektoré zápasy veľmi kvalitné a vyrovnané a to najmä zápasy medzi Košičanmi, Zalužičanmi a domácimi Humenčanmi, čomu zodpovedalo aj záverečné umiestnenie.
V trojiciach sa hralo v dvoch štvorčlenných skupinách, z ktorých prví dvaja postupovali do semifinále. Vo vyrovnanom finále po setoch 11:10 a 11:9 si víťazstvo zabezpečili hráči KAC Košice nad ŠK Laborec Humenné A. V zápase o 3.miesto si poradili hráči NK Zalužice nad hráčmi ŠK Laborec Humenné B.
Dvojice sa hrali systémom play-off, keď sa do finále dostali znovu hráči KAC Košice a ŠK Laborec Humenné A, kde Humenčania vrátili Košičanom prehru z trojíc a vyhrali po setoch 11:8, 11:8. Tretie skončilo znovu družstvo NK Zalužice, ktorý si v zápase o 3.miesto poradili s NK Belá n/C.