Tradičný vianočný nohejbalový turnaj dvojíc sa konal už 11. krát pod záštitou bývalého reprezentačného brankára Jána Muchu mladšieho (celkovo 39. ročník). V telocvični CZŠ a športovej hale, zvádzalo súboje nad nízkou sieťou 15 dvojíc. Štyri základné, dve 1/4 finálové a finálová skupina ponúkli veľa vyrovnaných zápasov. Vo finálovej skupine spĺňal každý zápas vysoké kvalitatívne parametre. Po vyrovnaných zápasoch sa minimálne na rok skončila nadvláda Hrehu so Šimonom, ktorým muselo stačiť tento ročník tretie miesto (víťazi 2015 až 2018). Víťazmi sa na štvrtý pokus stali Čižmár s Dunajom, ktorí dokázali vyhrať všetky stretnutia vo finálovej skupine. Na druhom mieste sa umiestnili Gabák s Matúšom Muchom a "zemiakové" umiestnenie tentoraz prischlo Kepičovi s Piškaninom. Prvých 8 dvojíc si rozdelilo ceny v hodnote až 400 EUR! Turnaj podporili Muchovci (AluConstruct s.r.o. a Únia futbalových profesionálov) a obec Belá nad Cirochou, za čo im aj touto cestou ďakujeme a tešíme sa na budúcoročný jubilejný 40! ročník. Celkové poradie nájdete na fotkách k článku.

S pozdravom / Best Regards

Ing. Štefan Dunaj

Dňa 27.12.2019 pokračovali martinskí nohejbalisti v príprave na ďalšie kolo ligy, ktorá bude pokračovať 18.januára 2020, organizovaním tradičného Vianočného turnaja v športovej hale v Diakovej.

Turnaja sa zúčastnilo celkom 7 mužstiev bez kategorizácie veku a výkonnosti.

Favoritmi na popredné priečky boli domáci- družstvo SPORT SERVICE, minuloročný víťaz ligy- Adamovské Kochanovce a posilnené družstvo EUROPARTSU.

Treba uviesť, že termín a obsadenie turnaja boli predurčené na pekné súboje a smeče bez tlaku na potrebu získať tak potrebné body do tabuľky o celkové víťazstvo a bolo priamo cítiť priateľskú atmosféru a sviatočnú pohodu.

Družstvá bojovali v súbojoch „každý s každým“ na dva hrané sety, čo bolo maximálne spravodlivé ale aj náročné na sústredenie sa na jednotlivé súboje. Nakoniec vďaka vyrovnaným súbojom zvíťazilo družstvo z Adamovských Kochanoviec, pred „prekvapením“ turnaja- družstvom z Ružomberka a tretie pomyselné miesto „na bedni“ si vybojovalo o jednu loptu družstvo EUROPARTSu pre domácim SPORT SERVICe.

Príjemným prekvapením bolo družstvo z Banskej Bystrice, ktoré malo v mužstve jednu hráčku- reprezentantku Slovenska z nedávnych majstrovstiev sveta v Michalovciach. Svoju silu ukázalo aj družstvo zo Slovenskej Lupče ale aj skoro domáce družstvo Žabokriek, kým sa im nezranil kľúčový hráč Michal Bartoš.

Podstatné na akcii bolo stretnúť sa, využiť sviatočný čas na šport a stretnutia s priateľmi a ukázať aktívnu formu oddychu.

S pozdravom

organizátor turnaja

Ing.Miroslav Kováč

NK Martin organizuje dňa 27.12.2019 Vianočný nohejbalový turnaj trojíc v dobe od 08,00-15,00 hod v priestoroch športového centra Diaková. Týmto si Vás dovoľuje výbor pozvať na túto akciu.

Účasť: bez obmedzenia veku. Záujemcovia, zaslať prihlášky do 19.12.2019 na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

V prípade, že sa prihlási viac mužstiev ako dovolí kapacita haly, usporiadateľ si vyhradzuje právo na určenie družstiev, ktoré sa  turnaja zúčastnia.

S pozdravom

Miroslav Kováč

NK Martin

Na nohejbalovom turnaji trojíc v Dobrej Nive(pri dni poľovníckych špecialít) sa túto sobotu(12.10.19) stretlo 8 družstiev