Previous Next

Slovenský pohár žiakov 2018 Zalužice

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

V Zalužiciach sa 10. marca uskutočnil Slov. pohár žiakov. Zúčastnilo sa ho 9 družstiev.

Konečné poradie: 1. NK Revúca, 2. NK Zalužice, 3. NK Revúca B, 4. ÚTM Trebišov.

Zostavy družstiev

SEMIFINÁLE

1A – 2B

NK Revúca A – ÚTM Trebišov A 3:0

1B – 2A

NK Revúca B – NK Zalužice A 0:3

Záverečné stretnutia:

 

o 3. miesto ÚTM Trebišov A – Revúca B 0:3

o 1. miesto NK Revúca A – NK Zalužice 3:0

 

Slov. pohár žiakov 11.3.2018

1

2

3

4

5

Body

Skóre

Poradie

Revúca A

X

3:0

3:0

3:0

3:0

8

12:0

1.

Zalužice A

0:3

X

3:0

3:0

3:0

6

9:3

2.

Trebišov B

0:3

0:3

X

2:2

0:3

1

2:11

4.

Belá n/C. B

0:3

0:3

2:2

X

0:3

1

2:11

5.

Revúca C

0:3

0:3

3:0

3:0

X

4

6:6

3.

 

Slov. pohár žiakov 11.3.2018

1

2

3

4

Body

Skóre

Poradie

Revúca B

X

3:1

3:0

3:0

6

9:1

1.

Trebišov A

1:3

X

3:0

3:1

4

7:4

2.

Zalužice B

0:3

0:3

X

1:3

0

1:9

4.

Belá n/C. A

0:3

1:3

3:1

X

2

4:7

3.


ÚTM - nohejbal Trebišov

vedúci: F. Ňaršanský, Zdeněk Hartl

tréner: F. Ňaršanský, Zdeněk Hartl

kapitán: A: J.S. Jansa, B: D. Toma,

A. družstvo: Jakub S. Jansa, Jakub Takáč, Richard Zavadiak, Samuel Zavocký,

B. družstvo: Dávid Toma, Samuel Ondruš, Ivo Micišin, Kristián Havrilčák, Daniel Novák


NK Revúca

vedúci: Ján Kilík

tréner: Ján Kilík

kapitán: A: Igor Zubák, B: Igor Zubák, C: Igor Zubák,

A. družstvo: Igor Zubák, Peter Zubák, Mário Mušuka,

B. družstvo: Lukáš Zubák, Július Ferko, Jozef Mušuka,

C. družstvo: Ján Ferko, Imricia Brinzák, Štefan Pištol


NK Zalužice

vedúci: Peter Uličný

tréner: Peter Uličný

kapitán: A: Miroslav Hoľan, B: František Horváth,

A. družstvo: Miroslav Hoľan, Patrik Tatár, Fabián Baran, Patrik Balog,

B. družstvo: František Horváth, Filip Apiar, Rastislav Dido, Matúš Brhlík


NK Belá n/Cir.

vedúci: Peter Pomykal

tréner: Peter Pomykal

kapitán: A: Andrej Čopík, B: Andrej Čopík,

A. družstvo: Andrej Čopík, Kristián Hišem, Peter Dzurovej, Matúš Ihnát,

B. družstvo: Norbert Čižmár, Ĺuboš Valko, Lukáš Zboraj, Lucia Ihnátová