V sobotu 22.2.2020 podľa plánu činnosti Slovenskej nohejbalovej asociácie sa  v Diakovej pri Martine odohral Slovenský pohár za účasti 11 družstiev z celého Slovenska.

Hralo sa v troch skupinách, systémom každý s každým, pričom každý zápas pozostával zo zápasov trojíc a zápasov dvojíc. Favoritom bolo družstvo KAC Košice, minuloročný víťaz tejto súťaže, ktorý mal v zostave niekoľko reprezentantov SR a šťukou sa už v skupinách javilo aj družstvo Olympijského klubu Košice, za ktorý nastúpi aj niekoľkonásobný majster sveta J. Brutovský.

Pozvánka na 46. ročník Slovenského pohára mužov.

Už túto sobotu (22.2.2020) budú mať milovníci nohejbalu sviatok. Do Martina prídu tí najlepší hráči nohejbalu z celého Slovenska. Hrať sa bude v telocvični ZŠ Tomáša Zanovita na Severe a v športovom centre v Diakovej . Turnaj, ktorý organizuje nohejbalový klub Martin bude písať už svoju 46. stranu života.
Začiatok podujatia je naplánovaný od 9.00

V Martine sa 23. februára uskutočnil Slov. pohár v nohejbale mužov. Podujatia, ktoré bolo pripravené na vynikajúcej úrovni, sa zúčastnilo 12 mužstiev z celého Slovenska. Tie hrali najprv v troch základných skupinách a potom o záverečné umiestnenie. Konečné poradie 45. ročníka: 1. NO KAC Košice (I. Hulín, M. Hulín, B. Belko), 2. Slávia Trnava, 3. NK Revúca, 4. NK Martin.

V Martine sa už túto sobotu (23.02.2019) bude konať Slovenský pohár v nohejbale. Súťažiť sa bude v dvoch telocvičniach. Prihlásených je 12 družstiev, ktoré budú rozdelené do skupín takto:

Diaková

A.skupina