Túto sobotu ( odložené ) sa v športovej hale v Snine uskutoční Slovenský pohár juniorov, ktorý organizuje NK Belá nad Cirochou. Začiatok podujatia je naplánovaný od 9.00 hod. Najprv prebehne základná časť, v ktorej budú hrať družstvá každý s každým. Po skončení základnej časti a na základe výslednej tabuľky odohrajú tretí so štvrtým zápas o 3.miesto a prvý s druhým FINÁLE Slovenského pohára.

Prihlásené družstva:

1. NK Revúca A
2. NK Revúca B
3. NK Belá nad Cirochou
4. ÚTM Nohejbal Trebišov
5. NK Zalužice

L. Gabák

V Zalužiciach sa 2. marca uskutočnil Slov. pohár v nohejbale juniorov. Podujatia sa zúčastnilo 7 družstiev. Tie hrali najprv v dvoch základných skupinách a potom o záverečné umiestnenie. Konečné poradie 27. ročníka: 1. ÚTM Trebišov, 2. NK Revúca, 3. NO KAC Košice.

V sobotu 3.3.2018 sa uskutočnil v Košiciach Slovenský pohár juniorov, ktorého usporiadateľom bol NO KAC Košice. Podujatia sa zúčastnili 4 družstvá: NK Zalužice, NO KAC Košice, NK Revúca A a NK Revúca B. Víťazom Slovenského pohára sa nakoniec stalo družstvo Košíc. Výsledky a celkové poradie nájdete v prílohe. Poradie zápasov SP juniori.pdf