M-SR jednotlivcov mužov 2018

V sobotu (20.10.) sa v mestskej športovej hale v Humennom za účasti deviatich hráčov konali M-SR jednotlivcov mužov 2018. Hráči boli rozdelení do dvoch skupín, z ktorých víťazi skupín postupovali priamo do semifinále a druhý s tretím do štvrťfinále. V obidvoch štvrťfinále si poradili favoriti P. Uličný s Š. Dunajom a M. Černota s M. Pracharom. Nasledovalo semifinále, v ktorom v prvom zápase si po vynikajúcom výkone poradil M. Černota s víťazom B skupiny L. Gabákom a v druhom semifinále po veľmi vyrovnanom zápase, keď sa rozhodovalo v koncovke tretieho setu, si nakoniec poradili víťaz A skupiny I. Hulín s P. Uličným. Zápas o 3. miesto vyhral L. Gabák a finále v celku jednoznačne I. Hulín, čím uzavrel v tomto roku na M-SR kompletnú zbierku zlatých medaily hráčov KAC Košice.