Vyžrebovanie M-SR mužov trojíc a dvojíc - Martin 13.-14.10.

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 
 

Rozdelenie do skupín

                       

Majstrovstvá Slovenska  v nohejbale  TROJICE  13.10.2018

                       

 

A.skupina

B.skupina

C.skupina

Poradie rok 2017: Trojice: 1. KAC A, 2. KAC B, 3. Humenné, 4. Piešťany, 5. Trnava A, 6. Zalužice.

       

 

SZŠTZ

Športové centrum Diaková

   

SYSTÉM:

1.

1. NK KAC Košice A

2.NK Košice B

3.ŠKLaborec Humenné

 

                          v skupinách:  sa bude hrať na dva víťazné  sety do 11.dosiahnutého bodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

NK Martin

Zalužice A

5.Trnava A

   

postupujú : zo skupiny A prvé tri mužstvá, zo skupin B a C prvé dve mužstvá

 

 

3.

Trnava B

NK Ružomberok A

Ružomberok B

   

 

mužstvá , ktoré skončili na  A4, B3 a C3 hrajú baráž o  jeden postup do "pavúka"/8/

 

4.

Turzovka

NK Revúca

Sliač

   

baráž a pavúk/ štvrťfinále a semifnále/ sa budú hrať na sety do 11 s rozdielom 2 body, respektíve do 15.

5.

Zalužice B

 

 

   

Vo štvrťfinále a v semifinále v prípade stavu 2:2 sa hrá skrátený set trojíc od stavu 3:3 do 11 bodov.Vo finále a o 3. miesto sa už hrajú všetky sety na rozdiel dvoch bodov (maximálne do 15).
V prípade stavu 2:2 sa hrá neskrátený rozhodujúci set trojíc na rozdiel dvoch bodov (max. do 15).

 

10 zápasov

6zápasov

6 zápasov

3 záp kvalifikácia

8 pavúk

 

 

4. = v indexe nasadenie podľa umiestnenia v minulého SP

 

   
 

Rozpis  zápasov družstiev

1-5, 2-4, 3-1, 4-5, 2-3, 1-4, 5-3, 1-2 , 3-4, 2-5

 4 členná:    1 - 4, 2 - 3, 1 - 3, 2 - 4, 3 - 4, 1 - 2.

   
                               

Majstrovstvá Slovenska  v nohejbale DVOJICE  13.10.2018 Diaková

   

SYSTÉM:

 

A.skupina

B.skupina

C.skupina

D.skupina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZŠTZ

Športové centrum Diaková

 

postupujú : zo skupín  prvé dve mužstvá, do pavúka

       

 

1.

2.NK Košice B

4.Trnava B

1. NK KAC Košice A

2.ŠKLaborec Humenné A

 

 

               

 

2.

5.Trnava A

6.Zalužice A

Zalužice B

Zalužice C

 

pavúk sa budú hrať na sety do 11 s rozdielom 2 body, respektíve do 15.

   

 

3.

NK Ružomberok A

NK Martin

Ružomberok B

Sliač

 

Vo štvrťfinále a v semifinále v prípade stavu 2:2 sa hrá skrátený set trojíc od stavu 3:3 do 11 bodov.Vo finále a o 3. miesto sa už hrajú všetky sety na rozdiel dvoch bodov (maximálne do 15).
V prípade stavu 2:2 sa hrá neskrátený rozhodujúci set trojíc na rozdiel dvoch bodov (max. do 15).

4.

3.ŠKLaborec Humenné B

NK Revúca B

Turzovka

NK Revúca A

 

5.

6zápasov

6zápasov

6zápasov

6zápasov

8 pavúk

 

 

4. = v indexe nasadenie podľa umiestnenia v minulého SP

 

   
 

Rozpis  zápasov družstiev

 

 4 členná:    1 - 4, 2 - 3, 1 - 3, 2 - 4, 3 - 4, 1 - 2.

Poradie dvojice rok 2017:

 1. KAC A, 2. Humenné, 3. D. Niva, 4. Trnava B, 5. Trnava A, 6. Zalužice.

     
                               
                               
   

Športovo - technická komisia: Určí pred začiatkom turnaja vedúci súťaže. Tvorí ju: vedúci súťaže, člen VV SNA, zástupca rozhodcov. Vedúci súťaže: Ing. Miroslav Kováč člen VV: Gabriel Viňanský zástupca rozhodcov: Jozef Kostúrik