Finále play-off 2018 - úradná správa

o 3. miesto:
NK Dobrá Niva  –  NK Revúca 0 : 4

NK Dobrá Niva - NK Revúca 0:4
V zápase o 3.miesto potvrdili rolu favorita hráči NK Revúca. Výsledok síce vyzerá jednoznačne, ale samotný zápas bol oveľa vyrovnanejší, hlavne zápas druhých dvojíc, v ktorom hráči Dobrej Nivy nevyužili aj dva match bally a aj singel, v ktorom o konečnom výsledku rozhodli skúsenosti Milana Černotu.

NO KAC Jednota Košice - ŠK Laborec Humenné 4:1
Finále lepšie zvládli hráči NO KAC Jednota Košice, ktorí znovu potvrdili, že sú momentálne najlepšie družstvo na Slovensku a to hlavne vďaka tomu, že majú na smeči Braňa Belka, ktorý v našej lige nemá konkurenciu. Po hladkom víťazstve prvej trojky a prvej dvojky sa KAC sa ujal vedenia 2:0. Zápas druhých dvojíc vyhrali Humenčania a zdramatizovali zápas na 2:1. Singel mohol finále zdramatizovať ešte trošku viac, keď po veľmi vyrovnanom a dlhom zápase koncovku lepšie zvládol Marek Hulín a porazil zdravotne vyčerpaného Lukáša Gabáka. Záverečný zápas trojíc na jeden dopad bol vyrovnaný iba v druhom sete, ale Humenčania už nenašli viac síl, aby zápas otočili, takže Košičania sa stali zaslúžene majstrami SNL mužov aj pre rok 2018.