Previous Next

2.kolo Turčianskej regionálnej nohejbalovej ligy - výsledky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

2.kolo Turčianskej nohejbalovej ligy sa uskutočnilo 23.11.2019 v športovom centre v Diakovej. Po prvom kole bolo z výsledkov možné predpokladať, že extraligistami nabité družstvo Sliača bude pokračovať na víťaznej vlne, ale družstvá z Turca boli rázne proti. Los určil do prvého koša budúcich finalistov, Sliač, Necpaly a SPORT SERVICE, čo vyústilo do rovnosti bodov, setov a takmer aj lôpt, pretože všetci traja sa dokázali poraziť navzájom, ale na koniec sa z víťazstva v skupine vďaka lepšiemu pomeru lôpt tešili Necpalčania. V druhom koši- skupine kraľoval minuloročný víťaz ligy- Adamovské Kochanovce. V "pavúku" potom SPORT SERVICE porazil postupne Kysuce aj Adamovské Kochanovce, Necpaly porazili tesne EUROPARTS a potom aj Sliač, čo vyústilo vo finálový duel zo šťastným koncom pre NECPALY. Pozitívom kola bola mimoriadna kvalita, pretože družstvá boli nabité kvalitnými hráčmi a výsledkom bola kvalita, ktorá by zniesla aj extra-ligovú úroveň. Medzi najlepších hráčov kola boli vyhodnotení hráči Ociepka, Serdel a Dovin. Po započítaní výsledkov aj z prvého kola je po dvoch kolách na čele domáce družstvo SPORTSERVICE zo 16 bodmi pred družstvom NK Sliač s 15 bodmi a družstvom NK Adamovské Kochanovce s 12 bodmi. Pozitívom je "stíhačka" družstva Necpál, ktoré chce evidentne hovoriť do celkového poradia. Budúce 3.kolo sa uskutoční 14.12.2019 v športovej hale v Diakovej.