Výsledky 1.kola 22. ročníka Turčianskej regionálnej ligy v nohejbale

Dňa 19.10.2019 sa uskutočnilo 1.kolo 22.ročníka Turčianskej regionálnej ligy v nohejbale. V skupinách a vyraďovacích zápasoch družstvá ukázali zvýšenú kvalitu, bolo vidieť, že sa pripravovali a miestami bolo vidieť takmer extraligovú úroveň. Zvýšenú úroveň ligy sa podarilo novými družstvami v lige - domácim družstvom SPORT SERVICE a extraligovým družstvom zo SLIAČA. Podľa papierových predpokladov sa podarilo domácemu družstvu SPORT SERVUICE 2x/ v skupine a aj vo vyraďovacích bojoch/ poraziť minuloročného víťaza z Adamovských Kochanoviec a napokon podľahli až vo finálovom zápase NK SLIAČ. Príjemne prekvapilo výkonom družstvo z NK Chrenovec, ktoré sa dokázalo dostať do finálovej štvorky. Mierne sklamanie bolo z výkonu družstva z Kysuckého Nového Mesta, čo však bolo evidentne zapríčinené zranením jedného hráča družstva. Najlepšími hráčmi kola sa stali Matúš Davin zo Sliača a domáci Karol Serdel z družstva SPORT SERVICE.

Prílohy v TRNL