1.12.2018 - 3.kolo výsledky XXIII.ZNL Dobrá Niva

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Ružomberok : Sliač 1 : 4 /5:11, 14:12, 8:11, 8:11, 6:11
ZE-KOP : Ružomberok 2 : 3 /8:11, 8:11, 14:15,11:7, 11:7
ZE-KOP : Sliač 0 : 5 /6:11, 9:11, 6:11, 6:11, 4:11
Patrioti : Ružomberok 3 : 2 /6:11, 9:11 11:5, 11:7, 11:7
Sliač : Patrioti 3 : 2 /9:11, 11:3, 13:11, 11:13, 11:9
xxxxx
ZE-KOP nemal deň a títo súperi boli nad jeho sily
Ružomberok so Sliačom do tretieho setu vyrovnane potom ich súper „zlomil“, so ZE-KOP-om kontrolované víťazstvo/viedli 3:0 záver zrejme vypustili/, s Patriotmi viedli 2:0 ale nezvládli koncovku
Patrioti s Ružomberkom po zlom začiatku koniec zvládli leošie ako súper a otočili stav z 0:2 na 3:2, so Sliačom za stavu 1:2 a 7:10 odvrátili 4 mečboly, vyhrali ho 13:11, vyrovnali na 2:2 a v koncovke piateho setu prehrali po „hlúpej lopte zadarmo“ za stavu 9:10
Sliač hral od začiatku dobre na smeči, zvládal koncovky a určite veľkým prínosom bol aj zaskakujúci Braňo Pekár vzadu – takže dnes zaslúžené tri víťazstvá

XXIII.ZNL 18-19 3.kolo.pdf